Aktualności

Zmiana koncepcji programowej wZlot!

Czuwaj, 

ciągle zmieniająca się sytuacja epidemiologiczna zmusza nas do całkowitego przemodelowania koncepcji programowej wZlotu w 2021 roku. W związku z tym opracowaliśmy jego nową formułę.

 wZlot przyjął kształt wędrówek patroli i nosi tytuł “Wędrówka po wZlot”.

Jako organizatorzy dostrzegamy potrzebę uczestników wnikającą z chęci spotkania się z rówieśnikami i innymi harcerskimi środowiskami, nawet  w ograniczonym stopniu, dlatego wprowadziliśmy kilka zmian w regulaminie wZlotu tak, by dostosować go do dynamicznej sytuacji epidemiologicznej. Nowy regulamin możecie znaleźć w zakładce “Do pobrania”.

Poniżej podajemy najistotniejsze zmiany:

  • patrole, które zostały zakwalifikowane w I i II turze, są automatycznie zgłoszone na wZlot, 
  • patrol, który został zakwalifikowany, a nie akceptuje nowej formy wZlotu, może zrezygnować, wysyłając maila na : wzlot@zhp.wlkp.pl do dnia 30 kwietnia 2021r.,
  • zmianie ulega opłata za wZlot – 15 zł/os +20 zł koszulka, wpłaty należy dokonać do dnia 7 maja 2021r.  (te patrole, które wpłaciły już wpisowe, otrzymają zwrot nadwyżki finansowej na konto, z którego wysłano przelew)
  • zadanie przedwzlotowe – służba – nie ma obowiązku jej wykonania i nie decyduje ona o kwalifikacji na wZlot, lecz patrole, które już wykonały zadanie i prześlą raport ze służby do dnia 7 maja 2021r., zostaną wyróżnione, 
  • ułożenie przez patrol trasy wędrówki i wysłanie jej na adres: program: wzlot@zhp.wlkp.pl do dnia 23 maja 2021,
  • udział patrolowego lub innego członka patrolu w webinarze dnia 12 maja 2021 o godz.19.00.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nowa forma wZlotu może być przyczyną wycofania się patrolu, dlatego prosimy o decyzję w sprawie udziału w nowej formule wZlotu lub rezygnacji  i odpowiedź w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2021.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *