Ostatnia PROSTA do służby

Służba jest jedną z wędrowniczych form pracy…” Ile razy zdarzyło Ci się usłyszeć to zdanie? A teraz tak szczerze, ile razy tak naprawdę wprowadziłeś je w życie? Ile Waszych wędrowniczych działań można określić mianem „dobrej służby”? Przy takim pytaniu pewnie rozbilibyśmy się już o same definicje pojęć. Jeśli chcesz poznać nasze spojrzenie na służbę, wyjść w świat i wrócić ze wZlotu z nowymi pomysłami na pracę swojej drużyny czy patrolu – dołącz do nas! Zapisz się na ścieżkę podstawową Programu Instruktorskiego “Nawet równoległe”, bo “życie jest tylko wtedy coś warte, tylko wtedy daje radość, kiedy jest służbą.”, więc warto działać, a my chcemy to robić z głową!

warunki uczestnictwa:

  • bycie drużynowym lub liderem środowiska wędrowniczego (drużyny, pionu, patrolu)
  • otwarta próba przewodnikowska

Pierwszeństwo przyjęcia dla absolwentów KDW i uczestników BLW oraz instruktorów w stopniu co najmniej przewodnika.

 

PROWADZĄCY:

Siemano! Znasz to uczucie, gdy lubisz dużo mówić, a kiedy masz napisać o sobie trzy zdania, to nagle pojawia się problem? Witam w klubie! Napiszę więc tylko, że jestem wędrowniczką (nadal!) i instruktorką pracującą z wędrownikami oraz z kadrą wędrowniczą, mam hopla na punkcie służby, a energia i pomysły do działania są ze mną nierozerwalnie związane. Obiecuję, że Program Instruktorski będzie miał moc, wystarczy się zapisać, by się o tym przekonać!

Agata Pruss

 

Ciekawość świata, odrobina doświadczenia, szczypta wiedzy, obecność na bodaj wszystkich wędrowniczych poziomach organizacyjnych, nieprzeciętne przygody z drużyną wędrowniczą… Zapraszam na ścieżkę instruktorską, którą skrótowo nazywamy “służba”.

Piotr Paterek