Twój głos się liczy!
Wiesz czym jest Latarnik Wyborczy? Jaki wpływ na organizację i zmiany w niej zachodzące mają poszczególni, “szarzy” członkowie? Dlaczego warto brać udział w projektach badawczych i jaki jest sens “Prześwietlenia”? O tym, jak wygląda praca instruktorów Harcerskiego Instytutu Badawczego i jak praktycznie wykorzystuje się ich działania opowiedzą harcerscy badacze rzeczywistości.

Be international
Międzynarodowość to obecnie jeden z kierunków harcerskiego działania. Poznajcie wraz z nami czwórkę międzynarodowych wolontariuszy, którzy przy GK ZHP działają na rzecz wymiany doświadczeń. Nasi przyjaciele opowiedzą o tym jak wyglądają zbiórki w innych krajach, jakie są różnice między danymi organizacjami. Jeśli chcesz zdobyć nowe doświadczenie zapraszamy na spotkanie prowadzone w języku angielskim.

Harcerskie CV
Harcerstwo uczy nas wielu umiejętności, które są przydatne na rynku pracy. W ramach spotkania z naszym gościem, instruktorką pracującą jako specjalista ds. HR dowiesz się jak skutecznie wykorzystać doświadczenie zdobyte w pracy wolontariackiej do rozwoju kariery zawodowej. Zacznij zawodowy wZlot do kariery!

Ekologiczny Level UP!
Segregujesz śmieci, nosisz materiałowe wielorazowe torby na zakupy, kupujesz ubrania w second handach, jeździsz komunikacją publiczną? Ekstra! Porozmawiamy o obszarach życia i życia harcerskiego, gdzie jeszcze bez problemu można zmniejszyć oddziaływanie na środowisko. Jeśli czujesz, że to wyzwanie właśnie dla Ciebie – zapraszam na Ekologiczny Level Up!

Ja w grupie, czyli o psychologii zachowań grupowych
Podczas webinaru przyjrzymy się psychologicznym mechanizmom zachowań w grupach. Dowiemy się, jak indywidualny temperament i osobowość poszczególnych osób wpływają na pracę grupy. Porozmawiamy o tym, jak mądrze dopasowywać zadania do naturalnych predyspozycji. Poznamy zjawiska psychologiczne takie jak próżniactwo społeczne czy facylitacja społeczna, które mogą hamować lub usprawniać pracę grupy.