Aktualności

X wZlot już niedługo!

     Wielkopolski wZlot Wędrowników to wyjątkowa impreza, która pozwala na rozwój pasji i zdobywanie nowych doświadczeń, a także budowanie wspólnoty wielkopolskiego środowiska wędrowniczego. Tegoroczna edycja wZlotu będzie wyjątkowa również z powodu swojego jubileuszu. Już 10-ty raz wielkopolscy wędrownicy spędzą wspólny weekend, skupiając się na podstawowych wędrowniczych wartościach – służbie, pracy nad sobą i poszukiwaniu własnego miejsca w społeczeństwie.
     Idea wZlotu pozwala na łączenie w tym wydarzeniu trzech sfer rozwoju wędrowniczego – organizatorzy dbają bowiem o rozwój siły ducha, umysłu oraz ciała.
     Program tegorocznej edycji wZlotu będzie, poza rozwijaniem pasji, popularyzować wśród wędrowników ideę stworzonych przez ONZ Celów Zrównoważonego Rozwoju. Dodatkowo w cały wZlot postaramy się wdrożyć etykę środowiskową, gdyż przyszłość naszej planety nie jest nam obojętna. Kluczowym elementem będzie także zaplanowana na sobotę gala 10-lecia wZlotu, która będzie okazją do wspomnień, wspólnego spędzenia czasu oraz zabawy muzycznej.

“Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście.” Robert Baden-Powell

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *